COLOSSUS NUTRI PRO POWER MIX EKSTRAKTOR CSS-5413B
  • COLOSSUS NUTRI PRO POWER MIX EKSTRAKTOR CSS-5413B

COLOSSUS NUTRI PRO POWER MIX EKSTRAKTOR CSS-5413B

4.814 MKD5.100 MKD
без ДДВ: 4.080 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5413B
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 
  • НОВ МОДЕЛ
  • Моќност од 1000W
  • Брзина: 13000-16000 вртежи во минута, една брзина
  • Функции: бланшира, сецка, дроби, меша,блендира
  • 3 контејнери (еден поголем, два помали) + пластична рачка за садот, две кофи за чување на свежина, нож за сецкање и нож за блендирање.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS