Апарати за домаќинство

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5302 Грил тостер
Грилување на голем број намирници, подгревање на ладни јадења, идеален за правење на оригинални г..
2.350 MKD
без ДДВ: 1.992 MKD
COLOSSUS CSS-5426A Електрична мелница
Метален додаток за мелење месо, додаток за полнење кобасици  Reverse (напред-назад) функци..
4.000 MKD
без ДДВ: 3.390 MKD
COLOSSUS CSS-5422А Мелница за кафе
Сила 250W Капацитет 80гр кафе Копче за вклучување/исклучување ..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5428 Мелница за кафе
Заштитна микропрекидач, нож од не'ршосувачки челик, копче за регулирање на брзината, сила 250W ..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5417A Маталка за кафе со сад
Сила 1000W Капацитет на садот 450мл 2 брзини Наменето за подготовка на нес кафе или фрапе ..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
COLOSSUS CSS-5417B Маталка за кафе со сад
Сила 1000W Проѕирен сад Капацитет 450мл 2 брзини Наменето за подготовка на нес кафе или ф..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5417 Маталка за кафе
Сила 30W Должина на делот за матење: 9,5цм Наменето за подготовка на нес кафе или фрапе ..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
COLOSSUS CSS-3000 Дигитална кујнска вага
LCD екран Максимум 5кг, мери од 1гр Автоматско вклучување/исклучување Голем сад за мерење ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Iskra GKS1561A-BL Дигитална кујнска вага
Максимално оптоварување: 10kg Прецизност: 1g 4mm дебело калено стакло Контролна плоча на до..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
Iskra K-190 Плинско
Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен За користење на отворено ..
799 MKD
без ДДВ: 677 MKD
Iskra THMGD500A Мелница за месо (со додатоци)
Iskra, ја зачувува традицијата, и со оваа електрична месо мелница со додатоци, овозможува лесно да п..
4.490 MKD
без ДДВ: 3.805 MKD
Iskra T-9010AI ел. бокал
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1,7 L Двострана мерач ..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra T-8809-A ел. бокал
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1.7 L Скриен грејач, Филтер за во..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Iskra T-803AI ел. бокал
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1850-2200W (макс) • Волумен: 1.7 L • Прекинувач з..
1.099 MKD
без ДДВ: 931 MKD
Iskra SW-817A Сецко
Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz Моќност: 300 W (макс) Ножеви од нерѓосувачки челик Материјал: пластик..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Iskra SM-2 мини тостер
Моќност: 800W;  Нелепливи плочки;  Светлосен индикатор;  Изолирана горна површина ..
990 MKD
без ДДВ: 839 MKD
LAICA PM2000 апарат за тестенини
КОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОД 1 машина за тестенини , 1 заменлив двоен нож, 1 рачка, 1 спојка со завртка,..
2.599 MKD
без ДДВ: 2.203 MKD
Iskra S3A миксер со сад
Рачен миксер Искра S3A Јачина 150-200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Погоден за..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.355 MKD
Iskra S1A миксер со сад
Рачен миксер Искра S1A Јачина 200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Погоден за лев..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.355 MKD
Iskra OR-301 Плинско решо
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинс..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
Iskra OR-201 плинско решо
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинс..
1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Iskra KL1808 ел. бокал
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1800W (макс) • Волумен: 2.0 L • Куќиште од нерѓосув..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
ISKRA GKS1561-BM Дигитална кујнска вага
максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен пан..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
ISKRA GKS1561-AP Дигитална кујнска вага
максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен пан..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
ISKRA GKS1560-FR Дигитална кујнска вага
максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен пан..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
ISKRA GKS1560-BM Дигитална кујнска вага
максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен панел тач..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
ISKRA GBS1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина
Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 ..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
ISKRA GBS1530-GR Дијагностичка вага за телесна тежина
Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 ..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина
Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретувањ..
1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Iskra GBS1500-Sq Дигитална вага за телесна тежина
Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретувањ..
1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Iskra GBS1500 Дигитална вага за телесна тежина
Транспарентна вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално опте..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
ISKRA GKS1561-FR Дигитална кујнска вага
максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен пан..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS