Апарат за hot dog

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5110 Апарат за hot dog
Сила 350W. Се препорачува да се подготвуваат истовремено по 6 виршли со средна големина. Време на за..
2.320 MKD
без ДДВ: 1.966 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS