Апарат за палачинки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LAICA PM2000 апарат за тестенини
КОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОД 1 машина за тестенини , 1 заменлив двоен нож, 1 рачка, 1 спојка со завртка,..
2.599 MKD
без ДДВ: 2.203 MKD
COLOSSUS CSS-5303 Апарат за палачинки
Не леплива површина од 30 цм Сила од 1200W Термостат Потенциометар Индикаторна ламба Др..
2.050 MKD
без ДДВ: 1.737 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS