Апарат за пуканки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5416 Апарат за пуканки
Прави пуканки без употреба на масло. Може да постигне да направи 3 големи порции за помалку од 3 мин..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS