Електрични сецкалки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra SW-817A Сецко
Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz Моќност: 300 W (макс) Ножеви од нерѓосувачки челик Материјал: пластик..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
COLOSSUS CSS-5420 Супер сечко
Стаклен сад со капацитет од 1Л Додатоци: нож,мателка Две брзини Сила 300W ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5434B Електрична сецкалка
Стаклен сад Две брзини Сила 300W ..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
COLOSSUS CSS-5433 Супер сецкалка
Количина 1,5Л Стаклен сад,двоен нож Две брзини Сила 450W ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-5411 Електрична сецкалка
Капацитет од 0,36Л Сила 300W Копче за исклучување/вклучување+плус Сечило од не’рѓосувачки ч..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS