Ѓезвиња и бокали

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CL-107 Бакарен чајник
Ретро стил обложен со бакар Капацитет 1.8Л Дијаметар на дното 11см ..
1.150 MKD
без ДДВ: 974 MKD
COLOSSUS CSS-5351B Бокал за затоплување вода
Моќност 1100-1300W Капацитет 0.9L Ротирачки безжичен бокал од 360 степени OFF/ON копче Ин..
1.000 MKD
без ДДВ: 848 MKD
COLOSSUS CSS-5352B Бокал за затоплување вода
Моќност 2000W Капацитет 1.8L OFF/ON копче Рамно дно Скриен грејач Инокс ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5351 Бокал за затоплување вода
Моќност 1850-2200W Kaпацитет 1,8L Филтер Рамно дно Безжичен Постоље со напонски кабел ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5422А Мелница за кафе
Сила 250W Капацитет 80гр кафе Копче за вклучување/исклучување ..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5428 Мелница за кафе
Заштитен микропрекидач Нож од не'рѓосувачки челик Копче за регулирање на брзината Сила 250W..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5417A Маталка за кафе со сад
Сила 100W Капацитет на садот 450мл 2 брзини Наменето за подготовка на нес кафе или фрапе ..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
COLOSSUS CSS-5417B Маталка за кафе со сад
Сила 100W Проѕирен сад Капацитет 450мл 2 брзини Наменето за подготовка на нес кафе или фр..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5417 Маталка за кафе
Сила 30W Должина на делот за матење: 9,5цм Наменето за подготовка на нес кафе или фрапе ..
700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
Iskra T-9010AI ел. бокал
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1,7 L Двострана мерач ..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra T-8809-A ел. бокал
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1.7 L Скриен грејач, Филтер за во..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Iskra T-803AI ел. бокал
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1850-2200W (макс) • Волумен: 1.7 L • Прекинувач з..
1.099 MKD
без ДДВ: 931 MKD
Iskra KL1808 ел. бокал
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1800W (макс) • Волумен: 2.0 L • Куќиште од нерѓосув..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
COLOSSUS CSS-5454B електрично ѓезве
За 3 стандардни шољи кафе Капацитет 250мл Сила 650W ON/OFF копче Варење на кафе за релати..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5454 Електрично ѓезве
Метално тело на ѓезвето За 4 стандардни шољи кафе Капацитет 350мл Сила 800W ON/OFF копче ..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS CL-115 Бакарно ѓезве
Ретро стил,обложен со бакар  Капацитет 0,17Л Пречник на дното 7цм ..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
COLOSSUS CL-112B Бакарно ѓезве
Ретро стил,обложен со бакар Капацитет 0,17Л Пречник на дното 6цм  ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
COLOSSUS CL-105B Бакарно ѓезве
​Ретро стил,обложено со бакар Капацитет 0,7Л ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
COLOSSUS CL-104D Бакарно ѓезве
Капацитет за 3 класични шољи кафе Капацитет 0,45Л ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
COLOSSUS CL-104C Бакарно ѓезве
Ретро стил обложено со бакар Капацитет 0,17Л ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
COLOSSUS CSS-5352 Бокал за затоплување вода
Автоматско исклучување Заштита од загревање без вода Не ’рѓосувачки челик Бокал без кабли ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-5351C Бокал за затоплување вода
Сила 2200W Капацитет 1,7Л Рамно дно Филтер Автоматско исклучување на апаратот кога водата..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5351B Бокал за затоплување вода
Модерен дизајн Модел во виолетово-бела боја Автоматско исклучување Заштита од загрејување б..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5351A Бокал за затоплување вода
Сила 2200W Капацитет 1,7Л Автоматско исклучување Рамно дно Скриен грејач Достапен во 3 ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5352A Бокал за затоплување вода
Сила 2000W Капацитет 1,7Л Автоматско исклучување Рамно дно со скриен грејач Бокал без каб..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-5422 Мелница за кафе
Ергономичен дизајнза лесно држење и ракување Заштитен микропрекидач Нож од не’рѓосувачки чели..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5450B Кафемат
Сила од 800W Капацитет од 1.2л Мобилна корпа за филтер Траен филтер во комплетот Лажичка-..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CL-106 Бакарен чајник
Модел ИНДИЈА Ретро стил обложен со бакар Капацитет од 1.8Л ..
1.150 MKD
без ДДВ: 974 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS