Апарати за кафе

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Мелница за кафе
Ергономичен дизајнза лесно држење и ракување. Заштитен микропрекидач. Нож од не’рѓосувачки челик. Ма..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
Кафемат
Сила од 800W. Капацитет од 1.2л. Мобилна корпа за филтер. Траен филтер во комплетот. Лажичка-дозер в..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS