Апарати за кафе

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5422А Мелница за кафе
Сила 250W Капацитет 80гр кафе Копче за вклучување/исклучување ..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5428 Мелница за кафе
Заштитен микропрекидач Нож од не'рѓосувачки челик Копче за регулирање на брзината Сила 250W..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5422 Мелница за кафе
Ергономичен дизајнза лесно држење и ракување Заштитен микропрекидач Нож од не’рѓосувачки чели..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5450B Кафемат
Сила од 800W Капацитет од 1.2л Мобилна корпа за филтер Траен филтер во комплетот Лажичка-..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS