Бакарни чајници и ѓезвиња

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CL-107 Бакарен чајник
Ретро стил обложен со бакар Капацитет 1.8Л Дијаметар на дното 11см ..
1.150 MKD
без ДДВ: 974 MKD
COLOSSUS CL-115 Бакарно ѓезве
Ретро стил,обложен со бакар  Капацитет 0,17Л Пречник на дното 7цм ..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
COLOSSUS CL-112B Бакарно ѓезве
Ретро стил,обложен со бакар Капацитет 0,17Л Пречник на дното 6цм  ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
COLOSSUS CL-105B Бакарно ѓезве
​Ретро стил,обложено со бакар Капацитет 0,7Л ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
COLOSSUS CL-104D Бакарно ѓезве
Капацитет за 3 класични шољи кафе Капацитет 0,45Л ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
COLOSSUS CL-104C Бакарно ѓезве
Ретро стил обложено со бакар Капацитет 0,17Л ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
COLOSSUS CL-106 Бакарен чајник
Модел ИНДИЈА Ретро стил обложен со бакар Капацитет од 1.8Л ..
1.150 MKD
без ДДВ: 974 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS