Бокали за затоплување вода

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5351B Бокал за затоплување вода
Моќност 1100-1300W Капацитет 0.9L Ротирачки безжичен бокал од 360 степени OFF/ON копче Ин..
1.000 MKD
без ДДВ: 848 MKD
COLOSSUS CSS-5352B Бокал за затоплување вода
Моќност 2000W Капацитет 1.8L OFF/ON копче Рамно дно Скриен грејач Инокс ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5351 Бокал за затоплување вода
Моќност 1850-2200W Kaпацитет 1,8L Филтер Рамно дно Безжичен Постоље со напонски кабел ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
Iskra T-9010AI ел. бокал
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1,7 L Двострана мерач ..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra T-8809-A ел. бокал
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1.7 L Скриен грејач, Филтер за во..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Iskra T-803AI ел. бокал
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1850-2200W (макс) • Волумен: 1.7 L • Прекинувач з..
1.099 MKD
без ДДВ: 931 MKD
Iskra KL1808 ел. бокал
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1800W (макс) • Волумен: 2.0 L • Куќиште од нерѓосув..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
COLOSSUS CSS-5352 Бокал за затоплување вода
Автоматско исклучување Заштита од загревање без вода Не ’рѓосувачки челик Бокал без кабли ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-5351C Бокал за затоплување вода
Сила 2200W Капацитет 1,7Л Рамно дно Филтер Автоматско исклучување на апаратот кога водата..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5351B Бокал за затоплување вода
Модерен дизајн Модел во виолетово-бела боја Автоматско исклучување Заштита од загрејување б..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5351A Бокал за затоплување вода
Сила 2200W Капацитет 1,7Л Автоматско исклучување Рамно дно Скриен грејач Достапен во 3 ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5352A Бокал за затоплување вода
Сила 2000W Капацитет 1,7Л Автоматско исклучување Рамно дно со скриен грејач Бокал без каб..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS