Електрични ѓезвиња

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 Colossus CSS-5454B електрично ѓезве
За 3 стандардни шољи кафе. Капацитет 250мл. Сила 650W. ON/OFF копче. Варење на кафе за релативно кра..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
-6%
COLOSSUS CSS-5454 Електрично ѓезве
Метално тело на ѓезвето. За 4 стандардни шољи кафе. Капацитет 350мл. Сила 800W. ON/OFF копче. Варење..
1.586 MKD1.680 MKD
без ДДВ: 1.344 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS