Colossus CSS-5454B електрично ѓезве

Colossus CSS-5454B електрично ѓезве

909 MKD
без ДДВ: 770 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-5454B
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • За 3 стандардни шољи кафе
  • Капацитет 250мл
  • Сила 650W
  • ON/OFF копче
  • Варење на кафе за релативно кратко време
  • Ергономска рачка

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS