COLOSSUS CL-105C Ѓезве

COLOSSUS CL-105C Ѓезве

330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-105C
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Ретро стил,обложен со бакар
  • Капацитет 0,17Л
  • Пречник на дното 7цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS