Маталки за кафе

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5417A Маталка за кафе со сад
Сила 1000W Капацитет на садот 450мл 2 брзини Наменето за подготовка на нес кафе или фрапе ..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
COLOSSUS CSS-5417B Маталка за кафе со сад
Сила 1000W Проѕирен сад Капацитет 450мл 2 брзини Наменето за подготовка на нес кафе или ф..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5417 Маталка за кафе
Сила 30W Должина на делот за матење: 9,5цм Наменето за подготовка на нес кафе или фрапе ..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS