Машинка за колбаси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5498 Машинка за колбаси
Вкупен капацитет 3кг месо 4 додатоци  (за колбаси, ќебапи, скара) Од алуминиум и не'рѓос..
4.250 MKD
без ДДВ: 3.602 MKD
COLOSSUS CSS-5426A Електрична мелница
Метален додаток за мелење месо, додаток за полнење кобасици  Reverse (напред-назад) функци..
4.500 MKD
без ДДВ: 3.814 MKD
COLOSSUS CSS-5426 Електрична мелница
Додаток за цедење на домати. Додаток за мелење месо. Додаток за правење кобасици. Лесно за ..
5.000 MKD
без ДДВ: 4.237 MKD
COLOSSUS  CSS-5491 Машинка за колбаси
​ Хоризонтален тип на полнење. Вакумско прицврстување за подлогата како и прицврстување со п..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS