Мелници

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5490 Мелница за ореви
Прицврстување на штрафот  Машинка за мелење ореви,бадеми,лешници За домашна употреба Л..
850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
COLOSSUS CSS-5507 Мелница за ореви
Прцврстување на штраф Машинка за мелење ореви, лешник, за куќна употреба Многу лесна за чисте..
870 MKD
без ДДВ: 737 MKD
COLOSSUS CSS-5542 Мелница за мак
Прицврстување на штраф Традиционален млин за фино мелење на мак Лесен за расклопување Лесен..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS