Миксери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra S3A миксер со сад
Рачен миксер Искра S3A Јачина 150-200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Погоден за..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.355 MKD
Iskra S1A миксер со сад
Рачен миксер Искра S1A Јачина 200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Погоден за лев..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.355 MKD
Миксер со сад
Сила 680W. Голем сад со капацитет од 4,2Л. 5 брзини. Маталка,жица за матење,шпатула. Главата на микс..
7.100 MKD
без ДДВ: 6.017 MKD
Миксер со сад
5 брзини. Капацитет на садот 3,2Л. TURBO функција. Маталки за шлаг,крем и тесто. Сила 320W. ..
2.900 MKD
без ДДВ: 2.458 MKD
Миксер со сад
Проѕирен сад. 6 брзини. TURBO функција. Маталки за шлаг,крем и тесто. Сила 350W. Капацитет на садот ..
3.400 MKD
без ДДВ: 2.881 MKD
Миксер
Сила 320W. 2 брзини плус TURBO функција. Маталки за шлаг,крем,тесто. ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
Миксер
Сила  280W. Светлосен индикатор. 2 брзини. Маталки за шлаг,крем и тесто.  ..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
Миксер
Сила 320W. Маталки за шчаг,крем,кисело тесто. 6 брзини на работа плус TURBO прекинувач.  ..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Миксер
Маталки за шлаг и крем. Маталки за тесто. Сила 280W. Турбо функција. ..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS