Решоа

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5200C Електрично решо
Максимална јачина 500W Грејна плоча со дијаметар од 11см Силиконски ногарки против лизгање ..
1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
Iskra K-190 Плинско
Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен За користење на отворено ..
799 MKD
без ДДВ: 677 MKD
Iskra OR-301 Плинско решо
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинс..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
Iskra OR-201 плинско решо
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинс..
1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
COLOSSUS CSS-5200A Решо со керамичка плоча
Идеален мал кујнски апарат за кујни со мал простор Идеален за канцеларии,колиби,викендици,како ..
2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
COLOSSUS CSS-5200B Дигитално керамичко решо
Керамичка плоча,сензорско управување со допир,иноксно куќиште Дисплејот ја покажува температура..
4.600 MKD
без ДДВ: 3.898 MKD
COLOSSUS CSS-5205 Двојно решо
Две рингли со димензии од 16,5/13цм Независни рингли за независна контрола на температурата К..
2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
COLOSSUS CSS-5200 Електрично решо
Сила 1500W Димензии на ринглата 165мм Подесив термостат за температура на ринглата Светлосе..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS