Секалка за помфрит

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5553 Сецкалка за помфрит
Нож за сецкање компир Не ’рѓосувачки челик Може да се користи за сечење друг вид овошје и зел..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS