Тостери и апарати за колачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5323 Електричен грил тостер
Сила 2000W Копче за подесување на температурата Можност за печење од двете страна на двете&nb..
3.100 MKD
без ДДВ: 2.627 MKD
COLOSSUS CSS-5322A Сендвич тостер
Сила 1100W Рачка ладна на допир Капацитет до 4 сендвичи истовремено Дименџии на грејни..
1.970 MKD
без ДДВ: 1.669 MKD
COLOSSUS CSS-5310SS Тостер
Сила 850W Инокс LED осветлување околу секое копче  4 функции (одмрзнување,загревање,то..
1.890 MKD
без ДДВ: 1.602 MKD
COLOSSUS CSS-5305A Апарат за вафли
Сила 700W Автоматско контролирање на температурата Индикаторно светло Боја: инокс-црна ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5322 Сендвич тостер
Сила 700W Рачка ладна на допир Капацитет за 2 парчиња тост  Димензии на плочата&n..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.187 MKD
COLOSSUS CSS-5323A Електричен грил тостер
Сила 700W Рачка ладна на допир Грил плоча со капацитет за 2 парчиња со големина 23×..
2.550 MKD
без ДДВ: 2.161 MKD
COLOSSUS CSS-5302 Грил тостер
Грилување на голем број намирници, подгревање на ладни јадења, идеален за правење на оригинални г..
1.480 MKD
без ДДВ: 1.254 MKD
COLOSSUS CSS-5306 Апарат за мафини и проја
Максимална сила 875W Специална не леплива површина Изолирана рачка против загревање Содржи ..
1.650 MKD
без ДДВ: 1.398 MKD
COLOSSUS CSS-5304C Апарат за крофни
Американски стил на крофни Сила 900W Не леплива површина Куќиште ладно на допир Капацитет..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5304B Апарат за колачи
Идеални фигури за деца 7 различни облици Нелеплива површина Термостат Индикатор за темпер..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5303C Апарат за переци
Нелеплива површина Термостат Индикатор за температура Индикатор за напојување Заштита од ..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5305 Апарат за вафли
Подесување на температурата на неколку температурни нивоа Ротирање на апаратот за 180’ со фикси..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
COLOSSUS CSS-5304A Апарат за вафли
Нелеплива површина Термостат Индикатор за температура Индикатор за напојување Заштита од ..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5303B Двоен апарат за вафли
Обложен со квалитетен керамички слој Можност за печење истовремено 10 мини вафли во облик на ср..
3.180 MKD
без ДДВ: 2.695 MKD
COLOSSUS CSS-5303A Апарат за детски вафли
Нелеплива површина Термостат Индикатор за температура Индикатор за напојување Заштита од ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5304 Апарат за бабини колачи
Нелеплива површина Рачките се топлотно изолирани Лесен за одржување 5 колачи во облик на ср..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5302A Апарат за бабини колачи
Контрола на температура Нелеплива површина Рачките се топлотно изолирани Лесен за одржување..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
COLOSSUS CSS-5301C Апарат за бабини колачи
Контрола на температура Компактно куќиште Нелеплива површина Колачи во облик на срце ЛЕД ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5301B Апарат за бабини колачи
Сила 900W Облик 5 срца,не леплива површина Куќиште и рачки ладни на допир Контролна ламба ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-5301A Апарат за бабини колачи
Нелеплива тефлонска површина Рачките се топлотно изолирани Лесен за одржување 5 Колачи во о..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5301 Апарат за бабини колачи
Обложен со квалитетен керамички слој Модерните керамички слоеви се помалце лепливи од тефлонски..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5320 Грил тостер
Можност за грилување на голем број намирници и јадења Грил и сендвич тостер Термостат,нелепли..
3.841 MKD
без ДДВ: 3.255 MKD
COLOSSUS CSS-5302C  Сендвич тостер-грил
Комбиниран тостер-грил Грејни плочи за 2 сендвича Куќиште ладно на допир Индикатор ког..
2.250 MKD
без ДДВ: 1.907 MKD
COLOSSUS CSS-5302B Сендвич тостер
Рамен облик Сила 750W Куќиште ладно на допир Не леплива површина 2 контролни ламби Боја..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5310 Сендвич тостер
Сила 900W Функции за подгрејување и одмрзнување Избор помеѓу 1-7 светлост Тацна за трошки ..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS CSS-5233 Сендвич тостер
Капацитет за 4 парчиња леб Елегантен дизајн од не’рѓосувачки челик Автоматско и рачно исклучу..
3.428 MKD
без ДДВ: 2.905 MKD
COLOSSUS CSS-5310A Сендвич тостер
Сила 750W За две парчиња леб Избор на светлина 5 нивоа на јачина Копче за предвремено иск..
1.350 MKD
без ДДВ: 1.144 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS