Апарати за бабини колачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5304 Апарат за бабини колачи
Нелеплива површина Рачките се топлотно изолирани Лесен за одржување 5 колачи во облик на ср..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5302A Апарат за бабини колачи
Контрола на температура Нелеплива површина Рачките се топлотно изолирани Лесен за одржување..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
COLOSSUS CSS-5301C Апарат за бабини колачи
Контрола на температура Компактно куќиште Нелеплива површина Колачи во облик на срце ЛЕД ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5301B Апарат за бабини колачи
Сила 900W Облик 5 срца,не леплива површина Куќиште и рачки ладни на допир Контролна ламба ..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-5301A Апарат за бабини колачи
Нелеплива тефлонска површина Рачките се топлотно изолирани Лесен за одржување 5 Колачи во о..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5301 Апарат за бабини колачи
Обложен со квалитетен керамички слој Модерните керамички слоеви се помалце лепливи од тефлонски..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS