Апарати за мафини и крофни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5306 Апарат за мафини и проја
Максимална сила 875W Специална не леплива површина Изолирана рачка против загревање Содржи ..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS CSS-5304C Апарат за крофни
Американски стил на крофни Сила 900W Не леплива површина Куќиште ладно на допир Капацитет..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5304B Апарат за колачи
Идеални фигури за деца 7 различни облици Нелеплива површина Термостат Индикатор за темпер..
1.800 MKD
без ДДВ: 1.525 MKD
COLOSSUS CSS-5303C Апарат за переци
Нелеплива површина Термостат Индикатор за температура Индикатор за напојување Заштита од ..
1.750 MKD
без ДДВ: 1.483 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS