Апарати за вафли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5305A Апарат за вафли
Сила 700W Автоматско контролирање на температурата Индикаторно светло Боја: инокс-црна ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5305 Апарат за вафли
Подесување на температурата на неколку температурни нивоа Ротирање на апаратот за 180’ со фикси..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
COLOSSUS CSS-5304A Апарат за вафли
Нелеплива површина Термостат Индикатор за температура Индикатор за напојување Заштита од ..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5303B Двоен апарат за вафли
Обложен со квалитетен керамички слој Можност за печење истовремено 10 мини вафли во облик на ср..
3.180 MKD
без ДДВ: 2.695 MKD
COLOSSUS CSS-5303A Апарат за детски вафли
Нелеплива површина Термостат Индикатор за температура Индикатор за напојување Заштита од ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS