Тостери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-5323 Електричен грил тостер
Сила 2000W Копче за подесување на температурата Можност за печење од двете страна на двете&nb..
3.100 MKD
без ДДВ: 2.627 MKD
COLOSSUS CSS-5322A Сендвич тостер
Сила 1100W Рачка ладна на допир Капацитет до 4 сендвичи истовремено Дименџии на грејни..
1.970 MKD
без ДДВ: 1.669 MKD
COLOSSUS CSS-5310SS Тостер
Сила 850W Инокс LED осветлување околу секое копче  4 функции (одмрзнување,загревање,то..
1.890 MKD
без ДДВ: 1.602 MKD
COLOSSUS CSS-5322 Сендвич тостер
Сила 700W Рачка ладна на допир Капацитет за 2 парчиња тост  Димензии на плочата&n..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.187 MKD
COLOSSUS CSS-5323A Електричен грил тостер
Сила 700W Рачка ладна на допир Грил плоча со капацитет за 2 парчиња со големина 23×..
2.550 MKD
без ДДВ: 2.161 MKD
COLOSSUS CSS-5302 Грил тостер
Грилување на голем број намирници, подгревање на ладни јадења, идеален за правење на оригинални г..
1.480 MKD
без ДДВ: 1.254 MKD
COLOSSUS CSS-5320 Грил тостер
Можност за грилување на голем број намирници и јадења Грил и сендвич тостер Термостат,нелепли..
3.841 MKD
без ДДВ: 3.255 MKD
COLOSSUS CSS-5302C  Сендвич тостер-грил
Комбиниран тостер-грил Грејни плочи за 2 сендвича Куќиште ладно на допир Индикатор ког..
2.250 MKD
без ДДВ: 1.907 MKD
COLOSSUS CSS-5302B Сендвич тостер
Рамен облик Сила 750W Куќиште ладно на допир Не леплива површина 2 контролни ламби Боја..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5310 Сендвич тостер
Сила 900W Функции за подгрејување и одмрзнување Избор помеѓу 1-7 светлост Тацна за трошки ..
1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
COLOSSUS CSS-5233 Сендвич тостер
Капацитет за 4 парчиња леб Елегантен дизајн од не’рѓосувачки челик Автоматско и рачно исклучу..
3.428 MKD
без ДДВ: 2.905 MKD
COLOSSUS CSS-5310A Сендвич тостер
Сила 750W За две парчиња леб Избор на светлина 5 нивоа на јачина Копче за предвремено иск..
1.350 MKD
без ДДВ: 1.144 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS