Апарати за домаќинство

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CL-107 Бакарен чајник
Ретро стил обложен со бакар Капацитет 1.8Л Дијаметар на дното 11см ..
1.150 MKD
без ДДВ: 974 MKD
COLOSSUS CSS-5323 Електричен грил тостер
Сила 2000W Копче за подесување на температурата Можност за печење од двете страна на двете&nb..
3.100 MKD
без ДДВ: 2.627 MKD
COLOSSUS CSS-5322A Сендвич тостер
Сила 1100W Рачка ладна на допир Капацитет до 4 сендвичи истовремено Дименџии на грејни..
1.970 MKD
без ДДВ: 1.669 MKD
COLOSSUS CSS-5310SS Тостер
Сила 850W Инокс LED осветлување околу секое копче  4 функции (одмрзнување,загревање,то..
1.890 MKD
без ДДВ: 1.602 MKD
COLOSSUS CSS-5305A Апарат за вафли
Сила 700W Автоматско контролирање на температурата Индикаторно светло Боја: инокс-црна ..
1.850 MKD
без ДДВ: 1.568 MKD
COLOSSUS CSS-5200C Електрично решо
Максимална јачина 500W Грејна плоча со дијаметар од 11см Силиконски ногарки против лизгање ..
1.190 MKD
без ДДВ: 1.008 MKD
COLOSSUS CSS-5498 Машинка за колбаси
Вкупен капацитет 3кг месо 4 додатоци  (за колбаси, ќебапи, скара) Од алуминиум и не'рѓос..
4.250 MKD
без ДДВ: 3.602 MKD
COLOSSUS CSS-5322 Сендвич тостер
Сила 700W Рачка ладна на допир Капацитет за 2 парчиња тост  Димензии на плочата&n..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.187 MKD
COLOSSUS CSS-5323A Електричен грил тостер
Сила 700W Рачка ладна на допир Грил плоча со капацитет за 2 парчиња со големина 23×..
2.550 MKD
без ДДВ: 2.161 MKD
COLOSSUS CSS-5351B Бокал за затоплување вода
Моќност 1100-1300W Капацитет 0.9L Ротирачки безжичен бокал од 360 степени OFF/ON копче Ин..
1.000 MKD
без ДДВ: 848 MKD
COLOSSUS CSS-5352B Бокал за затоплување вода
Моќност 2000W Капацитет 1.8L OFF/ON копче Рамно дно Скриен грејач Инокс ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5351 Бокал за затоплување вода
Моќност 1850-2200W Kaпацитет 1,8L Филтер Рамно дно Безжичен Постоље со напонски кабел ..
1.500 MKD
без ДДВ: 1.271 MKD
COLOSSUS CSS-5302 Грил тостер
Грилување на голем број намирници, подгревање на ладни јадења, идеален за правење на оригинални г..
1.480 MKD
без ДДВ: 1.254 MKD
COLOSSUS CSS-5426A Електрична мелница
Метален додаток за мелење месо, додаток за полнење кобасици  Reverse (напред-назад) функци..
4.500 MKD
без ДДВ: 3.814 MKD
COLOSSUS CSS-5422А Мелница за кафе
Сила 250W Капацитет 80гр кафе Копче за вклучување/исклучување ..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5428 Мелница за кафе
Заштитен микропрекидач Нож од не'рѓосувачки челик Копче за регулирање на брзината Сила 250W..
1.700 MKD
без ДДВ: 1.441 MKD
COLOSSUS CSS-5417A Маталка за кафе со сад
Сила 100W Капацитет на садот 450мл 2 брзини Наменето за подготовка на нес кафе или фрапе ..
1.250 MKD
без ДДВ: 1.059 MKD
COLOSSUS CSS-5417B Маталка за кафе со сад
Сила 100W Проѕирен сад Капацитет 450мл 2 брзини Наменето за подготовка на нес кафе или фр..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
COLOSSUS CSS-5417 Маталка за кафе
Сила 30W Должина на делот за матење: 9,5цм Наменето за подготовка на нес кафе или фрапе ..
700 MKD
без ДДВ: 593 MKD
COLOSSUS CSS-3000 Дигитална кујнска вага
LCD екран Максимум 5кг, мери од 1гр Автоматско вклучување/исклучување Голем сад за мерење ..
1.150 MKD
без ДДВ: 975 MKD
Iskra GKS1561A-BL Дигитална кујнска вага
Максимално оптоварување: 10kg Прецизност: 1g 4mm дебело калено стакло Контролна плоча на до..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
Iskra K-190 Плинско
Плински уред со боца Моќност 0,8 KW(бутан/пропан) Преносен и практичен За користење на отворено ..
799 MKD
без ДДВ: 677 MKD
Iskra T-9010AI ел. бокал
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1,7 L Двострана мерач ..
1.499 MKD
без ДДВ: 1.270 MKD
Iskra T-8809-A ел. бокал
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Влезна моќност: 1850-2200W Волумен: 1.7 L Скриен грејач, Филтер за во..
999 MKD
без ДДВ: 847 MKD
Iskra T-803AI ел. бокал
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1850-2200W (макс) • Волумен: 1.7 L • Прекинувач з..
1.099 MKD
без ДДВ: 931 MKD
Iskra SW-817A Сецко
Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz Моќност: 300 W (макс) Ножеви од нерѓосувачки челик Материјал: пластик..
1.290 MKD
без ДДВ: 1.093 MKD
Iskra S3A миксер со сад
Рачен миксер Искра S3A Јачина 150-200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Погоден за..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.355 MKD
Iskra S1A миксер со сад
Рачен миксер Искра S1A Јачина 200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Погоден за лев..
1.599 MKD
без ДДВ: 1.355 MKD
Iskra OR-301 Плинско решо
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинс..
1.990 MKD
без ДДВ: 1.686 MKD
Iskra OR-201 плинско решо
Идеално за домашна употреба, дури и кога сте на кампување или патување, излети. Одличниот мини плинс..
1.790 MKD
без ДДВ: 1.517 MKD
Iskra KL1808 ел. бокал
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1800W (макс) • Волумен: 2.0 L • Куќиште од нерѓосув..
1.199 MKD
без ДДВ: 1.016 MKD
ISKRA GKS1561-BM Дигитална кујнска вага
максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен пан..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS