Кујнски ваги

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS CSS-3000 Дигитална кујнска вага
LCD екран, максимум 5кг, мери од 1гр, автоматско вклучување/исклучување, голем сад за мерење ..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Iskra GKS1561A-BL Дигитална кујнска вага
Максимално оптоварување: 10kg Прецизност: 1g 4mm дебело калено стакло Контролна плоча на до..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
ISKRA GKS1561-BM Дигитална кујнска вага
максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен пан..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
ISKRA GKS1561-AP Дигитална кујнска вага
максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен пан..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
ISKRA GKS1560-BM Дигитална кујнска вага
максимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм контролен панел тач..
899 MKD
без ДДВ: 762 MKD
COLOSSUS CSS-3500 Вага за прецизно мерење
Капацитет 100гр. Поделба 0.01гр. Со функција за броење парчиња. Високо прецизен сензор за мерење. 0...
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
COLOSSUS CSS-3200 Дигитална кујнска вага
Звучна индикација. Максимален капацитет 5кг. Градација 1гр. Големина на LCD 14мм. Автоматско исклучу..
1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
COLOSSUS CSS-3011 Дигитална кујнска вага
Поставување на ѕид или на шипка. Подесен саат кога е во мирување. Подесување на алармот, сензор за т..
2.000 MKD
без ДДВ: 1.695 MKD
COLOSSUS CSS-3007 Дигитална кујнска вага
LCD екран. Максимален капацитет 5кг. Мери на 1гр. Тара функција. Автоматско исклучување. Голем сад з..
1.300 MKD
без ДДВ: 1.102 MKD
COLOSSUS CSS-3006 Мулти дигитална кујнска вага
LCD екран. Максимален капацитет 3кг. Мери на 1гр. Прикажува количина на вода, млеко, масло. Конверзи..
1.350 MKD
без ДДВ: 1.144 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS