Телесни ваги

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Телесна вага
Мери до 130кг. Аналогна. Мери на 1кг. Во 2 бои сина и бела. ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
Мултифункционална дигитална вага
Мултифункционалност: мери телесни маснотии,хидратација. Препорачува потребено внесување на калории. ..
3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
Дигитална телесна вага
Можност за користење и како ѕиден саат. Димензии 97х21мм. 4 сензори за мерење. Мери од 100гр до 150к..
1.450 MKD
без ДДВ: 1.229 MKD
Телесна дигитална вага
Дигитална,мери од 100гр до 150кг. LCD дисплеј. 4 сензора,стаклена. ..
1.400 MKD
без ДДВ: 1.186 MKD
Unimaks © 2019. UKION SHOPS