Батериска машинка за шишање

Батериска машинка за шишање

1.768 MKD
без ДДВ: 1.499 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: RFC-1306
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,
Моќност: 5W,
3 во едно - за коса, брада и тело
Прилагодлива должина на сечилата со регулатор,

2 чешли за потстрижување ,
Индикатор за полнење,

Литиум-јонска батерија на полнење,
погоден за влажна употреба,
може да работи и на кабел и на батерија,
достапен во црно сина боја.
1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2018. UKION SHOPS