Iskra JC-208 Чистач на пареа
  • Iskra JC-208 Чистач на пареа
  • Iskra JC-208 Чистач на пареа
  • Iskra JC-208 Чистач на пареа

Iskra JC-208 Чистач на пареа

3.399 MKD
без ДДВ: 2.881 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: JC-208
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

1300W (max),
Должина на кабел: 5,5m,
Глава со круглест зглоб,
страничнио навалување 90°,
навалување напред - назад 70°,
Чисти и дезинфицира на пареа од 100° c,
Турбо состав греење,
ергономски обликувана рачка,
рез. за вода 350 ml,
Заштитен поклопник на рез. за вода, 
Додаток за чистење прозор,
Додаток за чистење облека,
Крпи за чистење,
Округли четки (1 од најлон 1 од месинг),
млазница за пареа,
Продолжно цевче за рачниот парни чистач,
Аголно продолжување,
Лажица за мерење
1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS