Циклонска правосмукалка
  • Циклонска правосмукалка

Циклонска правосмукалка

4.719 MKD
без ДДВ: 3.999 MKD
Производител: Iskra
Шифра на производ: SL800
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 Моќност: 800W
• Напон: 220V-240V ~ 50Hz
• капацитет на садот за прав: 2.5 L
• циклонска технологија
• Лесно вадење на контејнерот
• 3 прилози
• Должина на кабел: 4.3m
• боја: црвено-црно (RH); бело-црна (WH)
Енергетска ефикасност: A
Ниво на звук: 78 dB (A)
2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2018. UKION SHOPS