Colossus

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
COLOSSUS  CSS-5491 Машинка за колбаси
​ Хоризонтален тип на полнење. Вакумско прицврстување за подлогата како и прицврстување со п..
3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
COLOSSUS 000 Дрвена даска за пеглање
Можност за подесување на висината. Димензии 122х31цм. Дрвена даска за пеглање. ..
900 MKD
без ДДВ: 763 MKD
COLOSSUS CL-104C Бакарно ѓезве
Ретро стил обложено со бакар Капацитет 0,17Л ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
COLOSSUS CL-104D Бакарно ѓезве
Капацитет за 3 класични шољи кафе Капацитет 0,45Л ..
550 MKD
без ДДВ: 466 MKD
COLOSSUS CL-105B Бакарно ѓезве
​Ретро стил,обложено со бакар Капацитет 0,7Л ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
COLOSSUS CL-106 Бакарен чајник
Модел ИНДИЈА Ретро стил обложен со бакар Капацитет од 1.8Л ..
1.150 MKD
без ДДВ: 974 MKD
COLOSSUS CL-107 Бакарен чајник
Ретро стил обложен со бакар Капацитет 1.8Л Дијаметар на дното 11см ..
1.150 MKD
без ДДВ: 974 MKD
COLOSSUS CL-111 Професионален сет од 12 парчиња
Револуционерно 9 слојно дно 6 стаклени поклопувачи 6 тенџериња тенџере за сосеви 16 х 10,5с..
7.290 MKD
без ДДВ: 6.178 MKD
COLOSSUS CL-112B Бакарно ѓезве
Ретро стил,обложен со бакар Капацитет 0,17Л Пречник на дното 6цм  ..
450 MKD
без ДДВ: 381 MKD
COLOSSUS CL-113 Сет помали тенџериња
  Сет помали тенџериња без поклопувач. 5 тенџериња со долги рачки. Димензии..
2.932 MKD
без ДДВ: 2.485 MKD
COLOSSUS CL-115 Бакарно ѓезве
Ретро стил,обложен со бакар  Капацитет 0,17Л Пречник на дното 7цм ..
800 MKD
без ДДВ: 678 MKD
COLOSSUS CL-116 Професионален сет од 17 делови
Сетот вклучува 17 делови од не ’рѓосувачки челик. Метални поклопувачи со термометри. 16х8цм т..
12.060 MKD
без ДДВ: 10.220 MKD
COLOSSUS CL-117 Тава со стаклен поклопувач
Не’рѓосуваки челик Големина 30 цм Дебелина на челик 0.8 мм ..
1.941 MKD
без ДДВ: 1.645 MKD
COLOSSUS CL-118 Wok сет
Не’рѓосувачки челик Големина 30 цм Сет: wok и steamer wok Steamer wok за готвење на пареа. ..
2.643 MKD
без ДДВ: 2.240 MKD
COLOSSUS CL-130 Специјално структуирана тава
Големина 28 цм Лесна за одржување Двапати обложена со специјална мрежа со нелеплива структура..
1.487 MKD
без ДДВ: 1.260 MKD
COLOSSUS CL-139 Керамаичка тава
Димезија 26цм Облжена со квалитетен керамички слој Нелеплво дно Произведено понајнови произ..
1.487 MKD
без ДДВ: 1.260 MKD
COLOSSUS CL-141 Керамичко тенџере
  Тенџере со модерен дизајн. Керамичко тенџере со димензија 26цм,длабочина од 6,5ц..
2.808 MKD
без ДДВ: 2.380 MKD
COLOSSUS CL-142 Керамичка wok тава
Обем 26 цм Дизајнирана со модерен принт Soft touch рачка ..
1.487 MKD
без ДДВ: 1.260 MKD
COLOSSUS CL-143 Керамаичка тава
Обем 26 цм Дизајнирана со модерен принт Soft touch  рачка ..
1.198 MKD
без ДДВ: 1.015 MKD
COLOSSUS CL-144 Керамичка тепсија
Димензии 42.8х25.3х3.3 цм. Обложена со квалитетен керамички слој. Произведена по најнови производств..
867 MKD
без ДДВ: 735 MKD
COLOSSUS CL-145 Керамичка wok тава со поклопувач
Од керамика со NANO технологија Лесна за одржувае Димензија 28цм ..
1.528 MKD
без ДДВ: 1.295 MKD
COLOSSUS CL-146 Керамичка тепсија
Димензии 40х25х5.5 цм. Обложена со квалитетен керамички слој. Произедено по најнови производствени с..
950 MKD
без ДДВ: 805 MKD
COLOSSUS CL-147 Мермерна керамичка тава
Обем 28 цм Силиконска рачка Произведено  по најнови призводствени спецификации ..
991 MKD
без ДДВ: 840 MKD
COLOSSUS CL-148 Мермерна керамичка тепсија
Длабока,мермерна,керамичк тепсија. Димензии 37х27х7 цм. Силиконски рачки. Поизведена по најновите пр..
2.189 MKD
без ДДВ: 1.855 MKD
COLOSSUS CL-149 Керамичка тепсија
Димензии 35х25х6 цм. Дизајнирана со модерен принт. ..
1.982 MKD
без ДДВ: 1.680 MKD
COLOSSUS CL-150 Керамаичка тава
Керамики слоп со NANO технологија Лесна заодржување Димезија 28цм ..
1.487 MKD
без ДДВ: 1.260 MKD
COLOSSUS CL-152 Сет керамички тави
2 керамички тави 24 цм тава и 28 цм тава Внатрешен керамички слој Soft touch  рачка ..
1.693 MKD
без ДДВ: 1.435 MKD
COLOSSUS CL-153 Сет крамички тави со спатула
Сет од 3 парчиња 22 цм тава, 26 цм тава и 1 шпатула Керамички внатрешен слој Soft tоuch&nbs..
1.693 MKD
без ДДВ: 1.435 MKD
COLOSSUS CL-155 Керамичка wok тава со поклопувач
Обложена со IVORY керамика Со поклопува  Лесно за одржување Димензии 28цм ..
2.189 MKD
без ДДВ: 1.855 MKD
COLOSSUS CL-156 Стаклен поклпувач
Поклопувч за тави,тепсии,wok и слично Димензија 28цм ..
330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
COLOSSUS CL-157 Сет керамички тави
Сет од 3 керамички тави Модерна,ергномса рачка Керамички слој Димензии 26цм,22цм,18цм ..
1.776 MKD
без ДДВ: 1.505 MKD
COLOSSUS CL-160 SMART керамичка тава
Единствена на пазарот-ТOP RING Специјален слој на ивицата на тавата кога достигнува потребна те..
1.569 MKD
без ДДВ: 1.330 MKD
Unimaks © 2021. UKION SHOPS