COLOSSUS CL-107 Бакарен чајник

COLOSSUS CL-107 Бакарен чајник

1.150 MKD
без ДДВ: 974 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-107
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Ретро стил обложен со бакар
  • Капацитет 1.8Л
  • Дијаметар на дното 11см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2021. UKION SHOPS