COLOSSUS CL-222 Професионален сет од 12 парчиња

COLOSSUS CL-222 Професионален сет од 12 парчиња

7.290 MKD
без ДДВ: 6.178 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-222
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:
  • Револуционерно 9 слојно дно
  • 6 стаклени поклопувачи
  • 6 тенџериња
  • тенџере за сосеви 16 х 10,5см
  • тенџере 18 х 11см
  • тенџере 20 х 12,5см
  • тенџере 24 х 14,5см
  • тава 27 х 7,5см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS