COLOSSUS CL-333 EXCELLENT Сет

COLOSSUS CL-333 EXCELLENT Сет

4.948 MKD
без ДДВ: 4.193 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CL-333
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Револуционарно 9-слојно дно, 5 стаклени поклопувачи, 5 сада со димензии: 

-шерпа1: 16х10,5цм

-шерпа2: 18х11,5цм

-шерпа3: 20х12,5цм

-шерпа4: 24х14,5цм

-тепсија; 24х7,5цм

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS