COLOSSUS COT-04010 SPIN MOP Џогер

COLOSSUS COT-04010 SPIN MOP Џогер

1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: COT-04010
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Моќен спин систем за лесно чистење
  • 360 степени ротирачка глава на џогерот
  • Идеално за чистење пархет,ламинат,керамички површини,стаклени површини и слично
  • Боја: црвена

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS