COLOSSUS CSS-3000 Дигитална кујнска вага

COLOSSUS CSS-3000 Дигитална кујнска вага

909 MKD
без ДДВ: 770 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-3000
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • LCD екран
  • Максимум 5кг, мери од 1гр
  • Автоматско вклучување/исклучување
  • Голем сад за мерење

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS