COLOSSUS CSS-3260 Телесн вага
  • COLOSSUS CSS-3260 Телесн вага

COLOSSUS CSS-3260 Телесн вага

1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-3260
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • ​Дигитална телесна вагаМ
  • Мери до 150кг
  • Мери од 100гр
  • LCD дисплеј
  • 4 сензори
  • Стаклена

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS