COLOSSUS CSS-3502 Телесна дигитална вага

COLOSSUS CSS-3502 Телесна дигитална вага

1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-3502
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Капацитет од 100гр до 180кг
  • Автоматско исклучување
  • Стаклена платформа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS