COLOSSUS CSS-4105A Циклонска правосмукалка
  • COLOSSUS CSS-4105A Циклонска правосмукалка

COLOSSUS CSS-4105A Циклонска правосмукалка

4.900 MKD
без ДДВ: 4.153 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-4105A
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • ​Циклонски филтер
  • Еден HEPA филтер и еден сунѓераст филтер
  • Сила 2400W
  • Пластични цевки
  • Папуча за усисување
  • Додаток за усисување по ќошови
  • Капацитет 2Л

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS