COLOSSUS CSS-4105C Правосмукалка
  • COLOSSUS CSS-4105C Правосмукалка

COLOSSUS CSS-4105C Правосмукалка

5.100 MKD
без ДДВ: 4.322 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-4105C
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Циклонски филтер
  • Два сунѓерасти филтери
  • Сила 2400W
  • Пластични цевки
  • Папуча за усисување
  • Додаток за усисување по ќошови
  • Капацитет 2,5Л

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS