COLOSSUS CSS-4110C 2 во 1 усисувач
  • COLOSSUS CSS-4110C 2 во 1 усисувач
  • COLOSSUS CSS-4110C 2 во 1 усисувач

COLOSSUS CSS-4110C 2 во 1 усисувач

3.000 MKD
без ДДВ: 2.542 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-4110C
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Сила 1200W
  • Рачен и стапен усисувач
  • Капацитет 1,5Л
  • HEPA филтер, сунѓераст филтер
  • Папуча за усисување
  • Заштита против прегревање

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2019. UKION SHOPS