COLOSSUS CSS-4111 SPRAY MOP Џогер

COLOSSUS CSS-4111 SPRAY MOP Џогер

850 MKD
без ДДВ: 720 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-4111
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Микрофибер крпа
  • Лесно отстранлива крпа
  • За полесно одржување
  • Одвојувачки сад за вода
  • Спреј функција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS