COLOSSUS CSS-4111B SPRAY MOP Крпа за џогер

COLOSSUS CSS-4111B SPRAY MOP Крпа за џогер

160 MKD
без ДДВ: 136 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-4111B
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Микрофибер крпа

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS