COLOSSUS CSS-4112 3 во 1 апарат за чистење прозори
 • COLOSSUS CSS-4112 3 во 1 апарат за чистење прозори

COLOSSUS CSS-4112 3 во 1 апарат за чистење прозори

2.400 MKD
без ДДВ: 2.034 MKD
Шифра на производ: CSS-4112
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
 • Прскалка за вода
 • Крпа за бришење/чистење
 • Вакум усисувач на нечистотија
 • Мал сад за мерење на количината на водата
 • Адаптер за полнење 
 • Литиумска батерија  7.4V – 2000mAh
 • Време за полнење на батеријата 4-5 саати
 • Време на користење 50мин
 • Ергономска рачка
 • Сад за чиста вода со капацитет од 90ml
 • Сад за нечиста вода со капаситет од 100ml

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS