COLOSSUS CSS-4113 Спин метла

COLOSSUS CSS-4113 Спин метла

890 MKD
без ДДВ: 754 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-4113
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Глава со 3 ротирачки четки
  • Метална рачка
  • Висина од 115см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS