COLOSSUS CSS-4114 Мултифункционален сет за чистење

COLOSSUS CSS-4114 Мултифункционален сет за чистење

1.600 MKD
без ДДВ: 1.356 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-4114
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
  • Лопатка за чистење
  • Држач за делови кои се монтира на ѕид
  • Подесива метална рачка со плус додатоци
  • Додатоци: метла,лопатка,прашко,глава за џогер со микрофибер крпа,моп глава со крпа за чистење,сунѓераст додаток за собирање вода во тоалет и слично
  • Двострана крпа наменета за бришење стакло од едната страна и нанесување на вода на стаклени површини од другата страна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS