COLOSSUS CSS-4115 Рачен чистач за прозори

COLOSSUS CSS-4115 Рачен чистач за прозори

330 MKD
без ДДВ: 280 MKD
Шифра на производ: CSS-4115
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10
  • Спреј функција
  • Микрофибер крпа за полесно чистење
  • Гумен дел за полесно собирање на нечистата вода од прозорите

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS