COLOSSUS CSS-4117 Четка за садови

COLOSSUS CSS-4117 Четка за садови

165 MKD
без ДДВ: 140 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-4117
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
Овај производ има минимална количина од 10

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2020. UKION SHOPS