COLOSSUS CSS-4118B SPRAY MOР Крпа за џогер

COLOSSUS CSS-4118B SPRAY MOР Крпа за џогер

290 MKD
без ДДВ: 246 MKD
Производител: Colossus
Шифра на производ: CSS-4118B
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:
  • Двострана микрофибер крпа за џогер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Unimaks © 2021. UKION SHOPS