COLOSSUS CSS-5004 Фритеза на топол воздух

COLOSSUS CSS-5004 Фритеза на топол воздух

4.000 MKD
без ДДВ: 3.390 MKD
Шифра на производ: CSS-5004
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • ПРИГОТВУВАЊЕ НА ХРАНА БЕЗ ДОДАТОК НА МАСЛО
 • Сила 1000W
 • Топлиот воздух подеднакво циркулира околу храната
 • Сигурносен механизам во текот на работата (работата се прекинува штом се извлече садот)
 • Одвојувачка тефлонска решетка за полесно чистење
 • Максимален капацитет 2Л
 • Решеткаст сад за храна
 • Тајмер 30мин
 • Потенциометар за печење на храната 80-200 степени
 • Индикаторно светло
 • Заштита против прегрејување
 • Рачка ладна на допир

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Unimaks © 2021. UKION SHOPS